Ke stažení

Ke stažení

Následují dokumenty, které se vám mohou hodit – kompletně přeložená Pravidla Polarity, Strategická příručka Polarity a další dokumenty a zajímavosti (cizojazyčné verze, letáky, obrázky…). Pro stažení stačí kliknout na daný název pravým tlačítkem myši, zvolit „Uložit jako…“ a vybrat si složku, kam chcete, aby se vám soubor stáhnul. Vše je zdarma.

Většina dokumentů je ve standardním formátu Adobe pdf, která si prohlédnete za pomocí programu Adobe Acrobat Reader. Pravděpodobně ho už máte v počítači, aniž to možná víte. Pokud však zjistíte, že se vám soubor neotvírá, protože program nemáte, můžete si ho zdarma stáhnout přímo od společnosti Adobe zde či na některé z českých stahovacích adres (stahuj.cz, slunecnice.cz, sosej.cz, instaluj.cz …) a snadno odklikat instalaci.

Všechny materiály zde uveřejněné jsou zcela zdarma a nesmějí být bez písemného souhlasu uveřejňovány na jiných adresách (týká se zejména příruček, neplatí pochopitelně pro tiskové zprávy, letáky, reklamní tlačítka). Polarity je chráněnou obchodní značkou společnosti Temple Games, Inc., používanou v souladu s právem společností Ferti Games a Daliborem Novákem, exkluzivními distributory pro Evropu a ČR.

Nejcennější brožury:

Pravidla pro hru Polarity s fotografiemi

Ilustrovaná strategická příručka pro hru Polarity

Další dokumenty v češtině:

Startovní pravidla pro hru Polarity

Startovní pravidla ve formátu MS Word

Český leták ke hře Polarity

Tisková zpráva k zahájení projektu Polarity

Cizojazyčné dokumenty (Foreign languages):

Mezinárodní (cizojazyčná) pravidla pro hru Polarity (International Polarity Rules)

Strategická příručka v angličtině (Polarity Strategy Guide)

Startovní pravidla v angličtině

Velké obrázky vhodné na plochu nebo k tisku:

Obrázek 1

Obrázek 2

Obrázek 3

Obrázek 4

další se připravují

Tlačítka a bannery Polarity:

Animovaný flash banner č. 1

Animovaný flash banner č. 2

další se připravují