Novinky

Novinky o hře Polarity

7. 2. 2008 Nová dodávka dorazila do e-shopu

Nová dodávka 108ks se nám na chvíli zatoulala v Praze, ale nakonec vše dobře dopadlo. Více než třetina objednaných kusů je odesílána šťastným majitelům ?Doufáme, že se bude líbit…

2. 1. 2008 Český rekord ve stavění kejklířů

Jistý neznámý český hráč Polarity se už dostatečně rozkoukal a postavil neuvěřitelný rekord 13 kejklířů v řadě. Video vystavil na Youtube. Není nám v tuto chvíli známo, že by kdokoli na světě postavil delší řadu. Smekáme kloubouk! Ale jak píše do světa svůj vzkaz autor –„chce to určitý čas, ale každý to dokáže…“

14. 12. 2007 Prvotní dodávka totálně vyprodána

Předvánoční horečka úplně na poslední chvíli způsobila, že hra je totálně vyprodaná, a to i u dodavatele. Polarity se stala asi nejoriginálnějším vánočním dárkem. Žel Bohu jsme nemohli všechny objednávky uspokojit, což nás velmi mrzí. Naštěstí by už měla být hra k vyzkoušení v některých klubech – podle našich informací v Herním klubu Garde v Trutnově a pražském klubu Paluba.

6. 11. 2007 Polarity vtrhla do ČR!

Prvních 48 kusů Polarity dorazilo do ČR. Jsou připravené na vaše objednávky. Tak rychle, není to mnoho… ?

5. 11. 2007 Polarity vtrhla do ČR!

Po delších přípravách, které trvaly od počátku roku, se dostává Polarity i na český trh. Spouštíme do plného provozu doménu Polarity.cz, kde si můžete objednat hru Polarity on-line z pohodlí svého domova. Zároveň si můžete stáhnout zdarmaa v barvě úplná Pravidla Polaritya obrazově vybavenou Strategickou příručku Polarity, obojí kompletně přeložené do češtiny, stejně jako řadu hráčských tipů & triků a dalších podnětných textů.

2. 6. 2007 Polarity „prostě musíte“ aneb hrou číslo 1

Polarity se umísťuje na prvním místě žebříčku „10 nejlepších her, které si musíte zahrát dříve než zemřete,“ vyhlášeném serverem About.com. Čtěte zde.

27. 9. 2006 Polarity nejlepší chytrou hračkou!

„May the magnetic force be with you (Nechť je magnetická síla s vámi),“ začíná parafrází na Hvězdné války londýnské Science Museum vyhlášení cen Smart Toy Awards 2006, ve kterém zvítězila hra Polarity. Smyslem soutěže je nabízet rodinám podporu a zábavu, vzdělávací a cenově dostupné produkty, které jsou v souladu s letitou reputací muzea jakožto inspirátora ve vědě, technologii a inovaci. Porota měla silné složení: spisovatel a moderátor dr. Raj Persaud, mediální specialista v otázkách psychiatrie profesor Gresham Professor, ředitel Vědeckého vzdělávacího centra South East profesor Mary Ratcliffe, ředitelka V&A Museum of Childhood Diane Lees, Clare Jones z televizního kanálu First News a domovská výuková specialistka ze Science Museum Jean Franczyk. Polarity ale hlavně zvítězila i u nejnáročnějších a nejdůležitějších soudců ze všech – dětí. Jean Franczyk o Polarity řekla: „Tato hra je jednoduchá, ale zároveň přináší výzvy a je inovaci. Vyžaduje zručnost, koncentraci a základní pochopení toho, jak pracují magnetické síly. Cítili jsme, že je perfektně v souladu s misí Science Musea, nabídnout vědu mladým.“ Raj Persaud dodává: „Polarity používá základní principy magnetismu, aby vytvořila náročnou, ale pohlcující hru. Je zasloužilým vítězem těchto ocenění.“ Tiskové prohlášení zde.

1. 7. 2006 Polarity získává herního Oscara!

Asociace výrobců her „GAMA“ uděluje Polarity cenu Origins Awards, konkrétně pro Cenu pionýra za inovativní hru. Origins je největší světová výstava her neboli herní Expo a ceny jsou udíleny Akademií dobrodružného hraní, umění & designu. Oficiální list vyhlášených je zde.

22. 2. 2006 Polarity ve 100 nejlepších her světa

Polarity je jmenována do výběru stovky nejlepších her světa „Games 100“, který je obnovován pravidelně již od roku 1980 prestižním herním časopisem „Games Magazine“. Současně Polarity získala nominaci na nejlepší hru pro dva hráče.

21. 2. 2006 Vydána strategická příručka
Strategická příručkake hře Polarity je k dispozici ve formátu PDF. Obsahuje tipy pro pokročilé hráče, herní varianty, často kladené dotazy, ilustrované průvodce možnými herními scénáři a ještě více. Přijde vhod začátečníkům i zkušeným.

12. 12. 2005 – Polarity patří k 10 nejlepším!

Polarity se umístila v seznamu 10 nejlepších deskových her roku 2005, vyhlašovaných serverem About.com. Přečtěte si původní článek zde.

1. 1. 2005 – Polarity je na světě

Po dlouhém čekání dorazily do skladu Temple Games hotové sady hry Polarity. Současná verze je konečně na trhu pro širokou veřejnost a je vyrobená z kvalitnějších materiálů, než veškeré předchozí verze, které se chvilkově na trhu objevily již dříve.

PŘIPRAVUJE SE

– ?. ?. 2008 Polarity na vlastní oči

Veřejná předváděčka hry Polarity se koná v ? hodin v parku ?.

Slyšeli jste nové zprávy o Polarity, které jsme na této stránce ještě neuveřejnili, neváhejte a napište nám! Uvedeme Vás jako zdroj a zařadíme do výročního slosování.