Velkoobchod

Pro prodejce a eshopy

Informace pro prodejce a e-shopy

 

Možnost objednávek za velkoobchodní ceny je Vám nyní nově konečně otevřená. Nabízíme prodej firmám i kamenným prodejnám stejně jako dalším e-shopům nebo individuálním prodejcům s živnostenským listem pro další prodej. Můžeme zařídit i letáky a potřebné grafické merkantily, případně individuální branding.

Zájemci o další prodej se mohou hlásit na e-mail info@gadgeteshop.cz nebo na tel. číslo 774554630.

Dodáme potřebné množství zboží v co možno nejkratším termínu. Váš termín je náš termín! Termín dodání je pochopitelně závislý na momentálním stavu skladu u výrobce a rychlosti celního řízení při dovozu z USA. Za současného přetížení letecké dopravy z USA je nutno počítat s cca měsíčním dovozem. Myslete proto zavčas na objednávku, ať jste připraveni na vánoční nákupy!

Velkoobchodní slevy se pohybují v relaci cca 10-40% 20-50%, podle zboží a množstevní kategorie. Máme radost, že se podařilo zajistit výrazné slevy již v nejnižší kategorii od 10ks/výrobek, čímž je náš velkoobchod přístupný i drobným prodejcům a e-shopům a dává příležitost pro poměrně vysoké výdělky. Máte-li zájem o prodej v řádu stovek a tisíců kusů, je možná i vzájemná podpora, úprava ceny pro zachování Vaší cenové politiky nebo jiné zvláštní dohody. Pro obchodní sítě sjednáme ještě výhodnější velkoobchodní ceny. Vše je k nalezení přímo v našem velkoobchodním (VO) ceníku.

Pro provedení velkoobchodního nákupu je pochopitelně potřeba fakturačních údajů (název či jméno, IČ, DIČ, adresa a kontaktní údaje…které můžete vyplnit do objednávkového formuláře, jenž je součástí VO ceníku) a rovněž je nezbytně potřeba platby předem.